MBRD6U60CT-RTF/H
Extended
Manufacturer
KEC Semicon
MFR.Part #
MBRD6U60CT-RTF/H
JLCPCB Part #
C147280
Package
TO-252-2(DPAK)
Description
-40℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 45A 50uA@60V 60V 650mV@3A 6A TO-252-2(DPAK) Schottky Diodes ROHS