1TG100DHNS001R
Extended
Manufacturer
KDS Daishinku
MFR.Part #
1TG100DHNS001R
JLCPCB Part #
C253777
Package
DT-26
Description
10pF 40.003kHz 40kΩ Through Hole Crystal Oscillator DT-26 Crystals ROHS