1TD125BFNS001
Extended
Manufacturer
KDS Daishinku
MFR.Part #
1TD125BFNS001
JLCPCB Part #
C213419
Package
DT-26
Description
12.5pF 32.768kHz 40kΩ Through Hole Crystal Oscillator DT-26 Crystals ROHS