RMCH20K103JTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMCH20K103JTP
JLCPCB Part #
C909283
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 330mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS