RMC1/4-564JTE
MFR.Part #
RMC1/4-564JTE
JLCPCB Part #
C6654236
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS