RMC1/4-563JTE
MFR.Part #
RMC1/4-563JTE
JLCPCB Part #
C5727042
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS