RMC1/4-182JTE
MFR.Part #
RMC1/4-182JTE
JLCPCB Part #
C5856274
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS