RMC1/32-7871FPA
MFR.Part #
RMC1/32-7871FPA
JLCPCB Part #
C6187665
Description
-55℃~+125℃ 30mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS