RMC1/32-751JPA
MFR.Part #
RMC1/32-751JPA
JLCPCB Part #
C6977565
Description
-55℃~+125℃ 30mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS