RMC1/32-3093FPA
MFR.Part #
RMC1/32-3093FPA
JLCPCB Part #
C6187539
Description
-55℃~+125℃ 309kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS