RMC1/32-20R0FPA
MFR.Part #
RMC1/32-20R0FPA
JLCPCB Part #
C5726798
Description
-55℃~+125℃ 20Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS