RMC1/32-1820FPA
MFR.Part #
RMC1/32-1820FPA
JLCPCB Part #
C7289465
Description
-55℃~+125℃ 182Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS