RMC1/32-1651FPA
MFR.Part #
RMC1/32-1651FPA
JLCPCB Part #
C6977181
Description
-55℃~+125℃ 1.65kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS