RMC1/2-302JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/2-302JTE
JLCPCB Part #
C20093709
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS