RMC1/20-4323FPA
MFR.Part #
RMC1/20-4323FPA
JLCPCB Part #
C7055228
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS