RMC1/20-3603FPA
MFR.Part #
RMC1/20-3603FPA
JLCPCB Part #
C6187185
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS