RMC1/20-3240FPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/20-3240FPA
JLCPCB Part #
C5855599
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS