RMC1/20-3091FPA
MFR.Part #
RMC1/20-3091FPA
JLCPCB Part #
C7344125
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS