RMC1/20-3002FPA
MFR.Part #
RMC1/20-3002FPA
JLCPCB Part #
C20093794
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS