RMC1/20-2R70FPA
MFR.Part #
RMC1/20-2R70FPA
JLCPCB Part #
C5726496
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS