RMC1/20-2704FPA
MFR.Part #
RMC1/20-2704FPA
JLCPCB Part #
C6397162
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS