RMC1/20-243JPA
MFR.Part #
RMC1/20-243JPA
JLCPCB Part #
C6187134
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS