RMC1/20-1272FPA
MFR.Part #
RMC1/20-1272FPA
JLCPCB Part #
C5726370
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS