RMC1K9102FTE
MFR.Part #
RMC1K9102FTE
JLCPCB Part #
C7289545
Description
-55℃~+155℃ 1W 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS