RMC1K9101FTE
MFR.Part #
RMC1K9101FTE
JLCPCB Part #
C6397864
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS