RMC1K8250FTE
MFR.Part #
RMC1K8250FTE
JLCPCB Part #
C5876026
Description
-55℃~+155℃ 1W 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS