RMC1K7502FTE
MFR.Part #
RMC1K7502FTE
JLCPCB Part #
C6275481
Description
-55℃~+155℃ 1W 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS