RMC1K6653FTE
MFR.Part #
RMC1K6653FTE
JLCPCB Part #
C5727756
Description
-55℃~+155℃ 1W 665kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS