RMC1K6651FTE
MFR.Part #
RMC1K6651FTE
JLCPCB Part #
C7055979
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS