RMC1K5762FTE
MFR.Part #
RMC1K5762FTE
JLCPCB Part #
C6654573
Description
-55℃~+155℃ 1W 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS