RMC1K5110FTE
MFR.Part #
RMC1K5110FTE
JLCPCB Part #
C6188584
Description
-55℃~+155℃ 1W 511Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS