RMC1K4220FTE
MFR.Part #
RMC1K4220FTE
JLCPCB Part #
C5727723
Description
-55℃~+155℃ 1W 422Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS