RMC1K4020FTE
MFR.Part #
RMC1K4020FTE
JLCPCB Part #
C7055961
Description
-55℃~+155℃ 1W 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS