RMC1K3903FTE
MFR.Part #
RMC1K3903FTE
JLCPCB Part #
C7055952
Description
-55℃~+155℃ 1W 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS