RMC1K31R6FTE
MFR.Part #
RMC1K31R6FTE
JLCPCB Part #
C7289460
Description
-55℃~+155℃ 1W 31.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS