RMC1K3161FTE
MFR.Part #
RMC1K3161FTE
JLCPCB Part #
C20095239
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS