RMC1K30R0FTE
MFR.Part #
RMC1K30R0FTE
JLCPCB Part #
C5875973
Description
-55℃~+155℃ 1W 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS