RMC1K2612FTE
MFR.Part #
RMC1K2612FTE
JLCPCB Part #
C7289440
Description
-55℃~+155℃ 1W 26.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS