RMC1K2553FTE
MFR.Part #
RMC1K2553FTE
JLCPCB Part #
C5856052
Description
-55℃~+155℃ 1W 255kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS