RMC1K2211FTE
MFR.Part #
RMC1K2211FTE
JLCPCB Part #
C7055930
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS