RMC1K1800FTE
MFR.Part #
RMC1K1800FTE
JLCPCB Part #
C7289413
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS