RMC1K1653FTE
MFR.Part #
RMC1K1653FTE
JLCPCB Part #
C7055920
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS