RMC1K1471FTE
MFR.Part #
RMC1K1471FTE
JLCPCB Part #
C5875949
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS