RMC1K1430FTE
MFR.Part #
RMC1K1430FTE
JLCPCB Part #
C7289387
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS