RMC1K1300FTE
MFR.Part #
RMC1K1300FTE
JLCPCB Part #
C5875938
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS