RMC1K1271FTE
MFR.Part #
RMC1K1271FTE
JLCPCB Part #
C5727631
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS