RMC1K1270FTE
MFR.Part #
RMC1K1270FTE
JLCPCB Part #
C5727628
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS