RMC1K1180FTE
MFR.Part #
RMC1K1180FTE
JLCPCB Part #
C6188506
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS