RMC1-912JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1-912JTE
JLCPCB Part #
C6397306
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS