RMC1-8R25FTE
MFR.Part #
RMC1-8R25FTE
JLCPCB Part #
C6654201
Package
2512
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 8.25Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS